TOMASSEN ICT SERVICES BV

Duurzame Print & ICT oplossingen

Zien is geloven, doorzien is oplossen

Duurzaam printen

Om de continuïteit te waarborgen van uw document- en printprocessen bieden wij op apparatuur van KIP, Konica Minolta, Develop, HP en EPSON totale ontzorg servicecontracten aan. Zo bent U altijd verzekerd van de beste service en de juiste oplossing.

Go to Print service

Print service

Gebruik van kleur maakt informatie beter leesbaar. Minder kans op fouten en werkt kostenverlagend. Wij kunnen nu tegen zeer aantrekkelijke prijzen CAD en GIS tekeningen in kleur afdrukken voor dezelfde prijs als een zwart wit afdruk.

Go to ICT beheer

ICT beheer

U wilt geen zorgen over het beheer van uw ICT omgeving? Wilt u weten waar u aan toe bent? Maandelijks of wekelijks rapportages ontvangen over de prestaties van uw ICT omgeving? Via ons Managed ICT portfolio kunnen wij u ondersteuning op maat bieden. Binnen een Managed ICT contract kunnen wij u een service bieden die bij u past!

Go to Webdesign en hosting

Webdesign en hosting

Tomassen Webservices houdt zich bezig met de ontwikkeling van internetoplossingen. Aangezien het internet nog altijd een groeiend medium is, blijft het voor elke organisatie belangrijk zich te laten zien op het internet. Het is een uitstekend medium voor reclame, informatievoorziening en transacties binnen een wereldbreed afzetgebied.

Ons team

Ons team, uw aanspreekpunt!

Gert Tomassen

Mechtilde van Dijk

Administratie
mechtilde@tomassen.nl

Anke van Dijkhuizen

Secretariaat
anke@tomassen.nl

Kees van Dijk

Sales Manager
kees@tomassen.nl

Eibert van Klompenburg

Service Manager
eibert@tomassen.nl

Roel de Bruin

Senior Service Engineer
roel@tomassen.nl

Sebastiaan Geurtsen

Service Engineer
sebastiaan@tomassen.nl

Bas Jansen

Service Engineer
bas@tomassen.nl

Frans Kelders

Geert Dewaele

Senior Service Engineer
geert@tomassen.be
helpdesk@tomassen.be

Klanten over Tomassen ICT

Grafivakbeurs 2017

Grafivakbeurs 2017 groot succes met KIP 860 Digitale Posterprinter

Vragen? Neem contact met ons op!